Baterie kuchenne beżowe

9
Filtruj (0) Sortowanie

Dobrze wyposażona kuchnia to gwarancja komfortu na co dzień. Aby użytkowanie jej było możliwie jak najbardziej wygodne i intuicyjne, warto zadbać o wszystkie elementy, które się w niej znajdują. Polski producent Mexen to marka, która działa na rynku armatury od lat w różnej formie. W naszej ofercie dostępne są między innymi beżowe baterie kuchenne o różnych kształtach i funkcjonalnościach. W tej kategorii dostępny jest szeroki wybór kranów do kuchni w kolorze beżowym - piękne i funkcjonalne!

Czytaj więcej
Filtruj Baterie kuchenne beżowe
więcej... mniej
Cena
85 - 373
od 85 do 373
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Montaż
więcej... mniej
Wykończenie
więcej... mniej
Podokienna
więcej... mniej
Wyciągana wylewka
więcej... mniej
Wysokość baterii
więcej... mniej
Zasięg wylewki
więcej... mniej
Wysokość wypływu wody
więcej... mniej
Możliwość podłączenia filtra wody
więcej... mniej

Masz pytania?

Najczęściej zadawane pytania

Czy produkty posiadają gwarancję?

Tak, nasze produkty posiadają gwarancję producenta. 

Jakie są koszty i czas wysyłki wybranego przeze mnie produktu?

Informacja na temat dostępnych sposobach i kosztach wysyłki, dostępna jest przy każdym z produktów. Natomiast wszystkie dostępne w sklepie metody dostawy oraz płatności dostępne są pod linkami: Metody dostawy oraz Metody płatności

Eleganckie i estetyczne baterie kuchenne beżowe

Elegancka kuchnia może być urządzona na wiele różnych sposobów. Mexen to marka, która doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór różnych produktów do montażu w kuchni. Wśród nich nie mogło zabraknąć oczywiście baterii kuchennych. W tej kategorii dostępne są beżowe baterie kuchenne, które posiadają wiele zalet. Do najważniejszych należą między innymi:

  • staranne wykonanie z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają trwałość produktów,
  • kompatybilność z innymi elementami wyposażenia kuchni (np. zlewy kuchenne) od marki Mexen,
  • łatwy i szybki montaż produktów,
  • estetyczne wykończenie baterii kuchennych w macie lub połysku,
  • proste utrzymanie kranów kuchennych Mexen w czystości,
  • wyposażenie w dodatkowe funkcjonalności, dzięki czemu codzienne korzystanie z beżowych baterii jest proste i intuicyjne,
  • szeroki wybór różnych modeli utrzymanych w różnej stylistyce oraz o różnych wymiarach, co ułatwia bezproblemowe dopasowanie kranu do konkretnej kuchni.

Baterie kuchenne beżowe Mexen to świetny wybór. Ciekawa kolorystyka, wysoka funkcjonalność oraz staranne wykonanie sprawią, że nasze krany kuchenne będą nie tylko komfortowym w codziennym użytkowaniu produktem, ale także eleganckim dodatkiem.

Zainwestuj w uniwersalne beżowe baterie kuchenne

Polski producent armatury kuchennej i łazienkowej Mexen to marka, która w branży działa od dawna. Mamy doświadczenie oraz ogromną wiedzę, które chętnie wykorzystujemy w przygotowywaniu nowych produktów dla naszych klientów. Idziemy też z duchem czasu i wykonujemy estetyczne krany i baterie kuchenne o oryginalnych kształtach i kolorach, które doskonale wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie. Nasze elementy armatury kuchennej i łazienkowej to połączenie estetyki i wysokiej funkcjonalności. W tej kategorii dostępny jest szeroki wybór baterii do kuchni w kolorze beżowym. Beżowe baterie kuchenne Mexen są niezwykle eleganckie i jednocześnie uniwersalne. Ta subtelna barwa idealnie będzie pasować do kuchni urządzonej w kolorach ziemi, w szarościach oraz w klasycznej czerni lub bieli. Beżowy kran kuchenny będzie dobrze komponował się także z drewnianymi elementami i akcesoriami.