Baterie prysznicowe podtynkowe

Baterie prysznicowe podtynkowe to rozwiązanie, na montaż którego decyduje się coraz więcej osób. W przypadku tego systemu niektóre elementy ukryte są w ścianie. W ofercie naszego sklepu Mexen - polskiego producenta armatury łazienkowej - znajdziesz starannie wykonane baterie podtynkowe, które nadadzą Twojej łazience estetyczne  wykończenie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty trafiły w gusta wszystkich klientów.

Czytaj więcej
Filtruj Baterie prysznicowe podtynkowe
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Montaż
więcej... mniej
Z zestawem natryskowym
więcej... mniej
Z termostatem
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie możemy znaleźć produktów, które szukasz...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki

Najczęściej zadawane pytania

Czy produkty posiadają gwarancję?

Tak, nasze produkty posiadają gwarancję producenta. 

Jakie są koszty i czas wysyłki wybranego przeze mnie produktu?

Informacja na temat dostępnych sposobach i kosztach wysyłki, dostępna jest przy każdym z produktów. Natomiast wszystkie dostępne w sklepie metody dostawy oraz płatności dostępne są pod linkami: Metody dostawy oraz Metody płatności

Bateria prysznicowa - must have każdej łazienki

W naszym magazynie znajdują się baterie prysznicowe różniące się sposobem montażu, ale także jeśli chodzi o kolor oraz kształt. Sprawdź, co znajduje się w naszej ofercie! Z pewnością znajdziesz coś wyjątkowego dla siebie. Wyobrażasz sobie jadalnie bez stołu? Nie? A łazienkę bez baterii prysznicowej? My również. Bateria prysznicowa to podstawowe wyposażenie każdej łazienki. Jako producent armatury łazienkowej oferujemy nie tylko zestawy podtynkowe, ale również baterie prysznicowe podtynkowe z termostatem, baterie umywalkowe, bidetowe czy kuchenne. Co więcej, produkty te wykonane zostały z wysokiej jakości materiału, więc masz pewność, że czarny lub biały kolor baterii prysznicowej nie wyblaknie szybko, a sama bateria posłuży ci przez długie lata. Chrom także stanowi świetne wykończenie naszych baterii prysznicowych. Na uwagę zasługuje bateria termostatyczna wyposażona w termostat odpowiedzialny za stałą wartość temperatury wody. Sprawdź nasze produkty, na które może aktualnie jest promocja i dostarcz swojej łazience ekskluzywne baterie łazienkowe!

Baterie podtynkowe prysznicowe

System podtynkowy to nowoczesne rozwiązanie charakteryzujące się możliwością ukrycia elementów instalacyjnych w ścianie, natomiast na zewnątrz pozostają te części, do których musisz mieć bezpośredni dostęp, czyli pokrętło oraz estetyczna część osłony. System ten sprawdzi się w pomieszczeniu urządzonym w minimalistycznym stylu, gdzie mniej znaczy więcej. Łazienki, w których został zamontowany zestaw podtynkowy prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie, a co więcej łatwo utrzymać je w czystości. Elementy schowane pod tynkiem są bardziej chronione przed działaniem wody oraz przed korodowaniem. Prosta, minimalistyczna bateria prysznicowa podtynkowa Mexen będzie idealnym rozwiązaniem, w przypadku małej łazienki, gdzie klasyczna bateria zajmowałaby dużo więcej miejsca. Dodatkowo sprawi ona, że Twoja łazienka nabierze estetycznego wyglądu. Posiadamy szeroki wachlarz produktów podtynkowych, dzięki czemu z łatwością możesz dopasować baterię do wystroju wnętrza.