Blog o łazience i nie tylko - Polski Producent Mexen

Stonowana łazienka z drzwiami prysznicowymi

Wady i zalety wanny z parawanem

Urządzenie łazienki bardzo często nie jest prostą sprawą. Szczególnie jeśli chodzi o niewielką łazienkę w Twoim mieszkaniu.

Stylowa obudowa do Twojej wanny

Urządzanie łazienki dla jednych jest przyjemnym wyzwaniem, a dla drugich zaś uciążliwym przymusem.

Jak uszczelnić wylewkę do baterii?

Cieknący kran sprawia wiele problemów. Przyczynia się do zużywania większej ilości wody, która się w znacznym stopniu marnuje. Zwiększa to koszty jej zużycia.

Jak dopasować brodzik prostokątny?

Kabina prysznicowa to bardzo wygodne oraz praktyczne rozwiązanie. Jeżeli podczas montażu zastosujesz odpowiedniej jakości wyposażenie, możesz zaobserwować znaczne różnice w opłatach za wodę, jakie Cię czekają.

Co musisz wiedzieć o obudowach wannowych?

Elegancka obudowa wanny ukrywa wszystkie nieestetyczne elementy montażowe i jest ciekawą dekoracją każdej łazienki.

Co warto wiedzieć o dyszach bocznych?

Jednym z elementów armatury łazienkowej są dysze boczne inaczej nazywane także panelami, montowane w kabinie prysznicowej.

Jak dbać o szczotkę do WC?

Czyszczenie toalety nie zależy do najprzyjemniejszych obowiązków domowych. Pomóc w tej pracy ma nam szczotka do WC. Jednak wiele osób nie wie, jak dbać o to niepozorne akcesorium, które znajduje się w każdym domu. Podpowiemy Ci, jak poprawnie używać szczotki do WC, żeby czyszczenie toalety, było szybkie i efektywne, a także zdradzimy, dlaczego tak ważne jest odpowiednie dbanie o szczotkę do WC.

Wybór dobrej dyszy bocznej

Producenci armatury łazienkowej, tacy jak firma Mexen dbają o to, żeby ich produkty zapewniały nam, klientom wysoki komfort korzystania z łazienki.

Nowoczesne baterie prysznicowe

Bateria prysznicowa to niezbędny element kabiny prysznicowej. To właśnie ona umożliwia skorzystanie z prysznica po ciężkim dniu lub podczas porannego szykowania się do pracy.

Co to jest stelaż podtynkowy do WC?

W ostatnich latach staliśmy się miłośnikami stelaży podtynkowych do WC. Z czego wynika sympatia, jaką je obdarzyliśmy?

Co warto wiedzieć o bateriach wannowo-prysznicowych?

Baterie wannowo-prysznicowe to doskonałe ograniczenie zużycia wody dla osób, które do tej pory korzystały jedynie z systemów wannowych.

Najpopularniejsze baterie bidetowe

Bateria bidetowa to element natynkowy wykorzystywany jako jeden z fragmentów wyposażenia bidetu.

Brodzik kwadratowy w małej łazience

Wyposażenie małej łazienki to szczególne wyzwanie architektoniczne dla osób, które zajmują się tym zarówno zawodowo jak i prywatnie urządzają swoją łazienkę.

Najlepsze zestawy podtynkowe do WC

Podwieszana miska WC znajduje się obecnie w większości nowoczesnych łazienek. Wybieramy ją ze względu na estetyczny design oraz wysoką funkcjonalność.

Jaki zestaw podtynkowy do WC wybrać?

Podwieszana misa WC to dla większości osób oczywisty wybór podczas planowania nowoczesnej łazienki. Nic dziwnego.

Pomysły na łazienkę z brodzikiem półokrągłym

Jeszcze do niedawna brodziki półokrągłe gościły w wielu polskich domach. Lubiliśmy je za ergonomiczny kształt, który bardzo dobrze sprawdzał się w łazience.

Co trzeba wiedzieć o wylewkach do baterii?

Bateria kuchenna to niezwykle trudny temat do dyskusji. W zależności od upodobań konkretnych użytkowników, inne rodzaje baterii kuchennej będą spełniały oczekiwania oraz pasowały do kuchni.

Jaki płyn wlewać do dozownika kuchennego?

Do popularnych produktów stosowanych we współczesnej kuchni należą m.in. dozowniki (np. dozowniki automatyczne do mydła czy płynu do naczyń).

Jak czyścić deskę sedesową?

W łazience utrzymanie prawidłowej higieny ma ogromne znaczenie. Jest to pomieszczenie intensywnie użytkowane przez wszystkich domowników, a jego czystość jest niezwykle ważna dla naszego zdrowia.