Dozowniki kuchenne stalowe

10
Filtruj (0) Sortowanie

Dozownik do płynu lub mydła idealnie pasuje do nowoczesnej kuchni. Jeżeli zależy Ci na sprawnej organizacji przestrzeni i zachowaniu higieny, wybierz dozownik montowany w pobliżu zlewu bądź bezpośrednio w blacie od polskiego producenta Mexen. Przekonaj się, że stworzenie minimalistycznej aranżacji wnętrza nie musi być trudne.

Czytaj więcej
Filtruj Dozowniki kuchenne stalowe
więcej... mniej
Cena
25 - 101
od 25 do 101
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej

Masz pytania?

Dozowniki kuchenne stalowe

Dozownik montowany w blacie lub zlewozmywaku od Mexen

Długą metalową wylewkę możesz umieścić w obszarze zlewu i cieszyć się w komfortowym dozowaniem płynu. Stal nierdzewna, z której wykonano pojemniki, gwarantuje wysoką trwałość. Materiał jest w pełni odporny na działanie czynników zewnętrznych, w tym wilgoci. W odróżnieniu od tworzywa sztucznego odznacza się dużą wytrzymałością na uderzenia i zachowuje swoją pierwotną formę przez długie lata. Dyspensery od Mexen mogą służyć do przechowywania środków myjących, takich jak płyn do naczyń, mydło czy inne preparaty czyszczące. Większość zlewozmywaków posiada otwór, w którym można zamontować pompkę z pojemnikiem. Przemyślana budowa dyspensera sprawia, że użytkownik może napełniać pojemnik od góry. Jeżeli chcesz zapewnić sobie komfort użytkowania i poszukujesz akcesoriów z łatwym dostępem, produkty Mexen z pewnością przypadną Ci do gustu.

Dozowniki kuchenne stalowe

Dozowniki kuchenne Mexen - projekty według najnowszych trendów

Dozowniki Mexen to eleganckie gadżety kuchenne, które gwarantują higieniczne i estetyczne korzystanie ze środków myjących. Elementy dozownika, wykonane ze stali nierdzewnej, są łatwe do utrzymania w czystości i mają niezwykle elegancką firmę. Butelki na płyn do mycia naczyń ze sklepu prezentują się niekorzystnie w uporządkowanej przestrzeni, dlatego warto zainwestować w akcesoria ze stali szlachetnej, które zapewnią sprawną organizację przyborów kuchennych. Wysokość pompki w dyspenserze od Mexen została tak przemyślana, że użytkowanie akcesorium jest w pełni komfortowe. Na szczególną uwagę zasługuje sposób wykonania dozownika i mechanizm pompki, który nie blokuje się pod dłuższym aplikowaniu preparatu. Pojemność dyspensera jest natomiast dostosowana do standardowej pojemności sklepowych butelek. Decydując się na zestaw Mexen otrzymasz nie tylko pompkę i pojemnik, ale także gwint montażowy, który umożliwi sprawne przytwierdzenie akcesorium do blatu lub zlewozmywaku. Ciesz się optymalną przestrzenią roboczą i skorzystaj z możliwości, jakie dają zestawy produktów Mexen.