Dozowniki kuchenne złote

2
Filtruj (0) Sortowanie

Kuchnia to miejsce, które powinno być nie tylko funkcjonalne, ale i sterylne. Utrzymanie porządku w pomieszczeniu bywa jednak trudne. Jeżeli chcesz ułatwić sobie wykonywanie codziennych czynności, zainwestuj w praktyczne akcesoria, które uporządkują przestrzeń i pomogą utrzymać porządek. Jednym z nich jest dozownik do płynu i mydła od polskiego producenta Mexen.

Czytaj więcej
Filtruj Dozowniki kuchenne złote
więcej... mniej
Cena
25 - 101
od 25 do 101
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej

Masz pytania?

Dozowniki kuchenne złote

Dozownik okrągły na płyn do mycia naczyń od Mexen

Dyspenser do płynu to praktyczne akcesorium wykonane ze stali nierdzewnej, które można zamontować w blacie kuchennym. Dozownik napełniany od góry jest bardzo praktyczny — wystarczy odkręcić pompkę i nalać płyn do pojemnika (nie ma konieczności odkręcania butelki). Niewątpliwą zaletą produktów od Mexen jest jakość wykonania. Akcesoria, wykonane ze stali nierdzewnej, są odporne na działanie wilgoci i zachowują swoją pierwotną formę Przez długie lata. Butelki na płyn do naczyń lub mydła w płynie są nie wygodne w użytkowaniu i nie prezentują się efektownie na blacie kuchennym. Dozownik napełniany jest estetyczny i sprzyja utrzymaniu higieny pracy. Pojemność pojemnika odpowiada standardowej pojemności opakowań na detergenty, dlatego nie musisz obawiać się, że napełniając dozownik część produktu nie zmieści się do środka.

Dozowniki kuchenne złote

Dozownik napełniany o efektownym wykończeniu — stal szczotkowana

Jeżeli chcesz, aby wszystkie elementy wyposażenia wnętrza były ze sobą spójne i pozwalały uzyskać ciekawą aranżację, wybierz pojemnik o chromowanym wykończeniu. Chrom prezentuje się bardzo efektownie w nowoczesnej kuchni i świetnie współgra z designem baterii zlewozmywakowej. Szukasz sprawdzonego dyspensera? Jeżeli poprzedni popsuł się, zainwestuj w produkt, którego jakość zagwarantuje swobodne użytkowanie przez dłuższy czas. Akcesoria od Mexen zostały zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii, dlatego nie ma obawy, że pompka będzie się zacinać, a dozowanie płynu sprawi trudność. Warto przy tym zauważyć, że dozownik od Mexen posiada obrotowa główkę, co jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania. Do montażu akcesorium wystarczy otwór o wymiarach 25 do 40 mm. Głowica jest bardzo elegancka i nie zajmuje dużo miejsca, co sprzyja optycznemu powiększeniu przestrzeni. Przekonaj się sam, że nawet drobne gadżety mogą całkowicie odmienić wygląd Twojej kuchni.