Kabiny prysznicowe przyścienne

1
Filtruj (0) Sortowanie

Przymierzasz się do zakupu kabiny prysznicowej przyściennej? Oferta naszego sklepu Mexen z pewnością Cię zainteresuje. Jako polski producent armatury łazienkowej przykuwamy uwagę zarówno do jakości, jak i stylu. Nasze produkty są nowoczesne i dobrze wykonane. Odpowiadają na potrzeby konsumentów i są zgodne z najnowszymi trendami. Dzięki temu, że sami je projektujemy — są jedyne w swoim rodzaju i unikalne! Zachęcamy, byś zapoznał się z naszą ofertą i wybrał wyposażenie łazienki najwyższej jakości!

Czytaj więcej
Filtruj Kabiny prysznicowe przyścienne
więcej... mniej
Cena
479 - 2280
od 479 do 2280
Seria
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Kolor szkła
więcej... mniej
Kolor profilu
więcej... mniej
Grubość szkła
więcej... mniej
Wejście
więcej... mniej
Dłuższy bok
więcej... mniej
Krótszy bok
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Powłoka ochronna
więcej... mniej
Stronność / Strona montażu
więcej... mniej
Szkło hartowane
więcej... mniej
Szerokość wejścia (mm)
więcej... mniej

Masz pytania?

Polecane kategorie

Kabiny prysznicowe przyścienne

Dlaczego warto kupić kabinę prysznicową przyścienną?

Kabina prysznicowa przyścienna jest świetnym rozwiązaniem, które sprawdzi się w większości łazienek. Dostępnych rozmiarów jest na tyle dużo, że bez problemu znajdziesz model zarówno do sporej, średniej, jak i niewielkich rozmiarów łazienki. Taka kabina pozwala zaoszczędzić sporo miejsca i przeznaczyć je na inne elementy armatury. Branie kąpieli w takiej kabinie jest niezwykle wygodne i co ważne — nie jest tak czasochłonne jak np. kąpiele w wannie. Utrzymanie takiej kabiny w czystości również nie jest specjalnie wymagające. Co więcej, modele dostępne w naszej ofercie cechują się świetnym wyglądem. Odnajdą się we wszystkich łazienkach, również tych zaprojektowanych w nowoczesnym stylu. Odpowiednio dobrane kabiny przyścienne prysznicowe będą pełnić funkcję nie tylko praktyczną, ale również dekoracyjną! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą — jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy.

Kabiny prysznicowe przyścienne

Postaw na jakość i wybierz kabinę Mexen!

Przyścienne kabiny prysznicowe powinny być nie tylko estetyczne czy odpowiednio dopasowane, ale przede wszystkim wytrzymałe i odpowiednio wykonane. Gwarantuje to żywotność produktu. Nasze modele wykonywane są ze szkła hartowanego — to materiał o wielu zaletach, które są szczególnie doceniane w warunkach panujących w łazienkach. Szkło hartowane charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz odpornością — zarówno na nacisk czy wszelkie uszkodzenia, jak i zmiany temperatur. Szkło to wytrzymuje temperatury nawet do 200 stopni Celsjusza. To jednak nie jest jedyny powód, dla którego nasze kabiny cieszą się tak wysoką jakością. Zostały one dodatkowo wyposażone w specjalną powłokę easy clean. Stanowi ona swego rodzaju warstwę ochronną. Pozwala nie tylko uniknąć uszkodzeń, ale również znacznie ułatwia czyszczenie kabiny. Posiada właściwości hydrofobowe, dzięki którym woda nie zatrzymuje się na szkle, tylko z niego spływa. Kamień czy osady — nie pojawiają się na kabinie. Powoduje to, że nasze modele są zarówno wygodne w codziennym użytkowaniu, niewymagające, jak i niezwykle trwałe! Aspekty te mają ogromne znaczenie. Sprawdź też koniecznie pozostałe nasze kategorie produktowe - naprawdę warto, gdyż jako producent jesteśmy niezwykle dumni z naszych wyrobów!