Korki do umywalek uniwersalne

10
Filtruj (0) Sortowanie

Jeżeli celem Twoich poszukiwań jest wysokiej jakości korek uniwersalny, sprawdź co oferujemy Ci jako firma Mexen — polski producent armatury do łazienki. W naszym sklepie znajdziesz różnorodne egzemplarze wyposażenia do łazienki, wyprodukowane przy użyciu nowoczesnych technologii. Wszystkie nasze produkty powstają w oparciu o wieloletnie doświadczenie pracujących dla nas branżowych specjalistów. Sprawdź kategorie korków z naszej strony i wybierz korek uniwersalny, który najbardziej pasuje do Twojej umywalki.

Czytaj więcej
Filtruj Korki do umywalek uniwersalne
więcej... mniej
Cena
26 - 65
od 26 do 65
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Do umywalek
więcej... mniej
Pokrywa
więcej... mniej
Wielkość
więcej... mniej

Masz pytania?

Najczęściej zadawane pytania

Czy produkty posiadają gwarancję?

Tak, nasze produkty posiadają gwarancję producenta. 

Jakie są koszty i czas wysyłki wybranego przeze mnie produktu?

Informacja na temat dostępnych sposobach i kosztach wysyłki, dostępna jest przy każdym z produktów. Natomiast wszystkie dostępne w sklepie metody dostawy oraz płatności dostępne są pod linkami: Metody dostawy oraz Metody płatności

Korki do umywalek klik klak - nowoczesne i wygodne rozwiązanie

Czym jest korek uniwersalny? To produkty stanowiące ciekawą alternatywę dla korków z przelewem oraz bez przelewu. Dobierając korki do umywalek należy wcześniej sprawdzić, czy pasuje do danego modelu: przykładowo, umywalka z przelewem powinna mieć zamontowany również korek z przelewem. Korek uniwersalny zbudowany jest jednak tak, że możesz go zamontować jednakowo do obydwu wariantów umywalki - z przelewem oraz bez. Warto mieć na uwadze, że uniwersalność montażu to nie jedyna cecha zwiększająca wygodę korzystania z korka. Nasze produkty wyposażone są też w system klik klak umożliwiający szybkie zatkanie odpływu wody. To małe, ale istotne elementy, które zwiększają komfort korzystania z łazienki. Dodatkowym atutem łączących wszystkie nasze korki do umywalek klik klak jest ich trwałość. Zagwarantowana jest ona przez znakomitej jakości materiały, z jakich korzystamy przy tworzeniu wszystkich naszych produktów.

Wybierz korek uniwersalny do Twojej umywalki

Jako doświadczony producent produkujący korki do umywalek oraz inne wyposażenie i akcesoria do łazienki dbamy nie tylko o wytrzymałość i komfort użytkowania naszych produktów, ale i również ich estetyczny wygląd. W związku z tym na naszej stronie znajdziesz korki do umywalek klik klak w różnych wariantach kolorystycznych: dostępne są między innymi korki do umywalek w kolorze chrom, miedź antyczna czy też różowe złoto. Staramy się również, by każdy korek uniwersalny był nieskomplikowany w montażu — w opakowaniu znajdziesz wszystkie niezbędne elementy wyposażenia konieczne do tego, byś mógł samodzielnie zainstalować korek. Co więcej, dbamy również by nasze produkty błyskawicznie docierały do zamawiającego. Możesz być zatem pewien, że zamawiając korek uniwersalny klik klak z naszej strony producenta, otrzymasz go w zaledwie przeciągu kilka dni. Sprawdź jakie korki do umywalek mamy w asortymencie i wybierz idealny produkt do blokowania odpływu wody.