Mydelniczki różowe złoto

5
Filtruj (0) Sortowanie

Różowe złoto to jeden z dominujących trendów na rynku wnętrzarskim. Specjaliści prognozują, że nie wyjdzie z mody przez kilka najbliższych dekad. Urządzając łazienkę, warto postawić na akcesoria w tym kolorze. Idealna będzie mydelniczka. Różowe złoto nadaje niespotykanego wyglądu takiemu przedmiotowi, jakim jest mydelniczka. Jako producent, wiemy, jak ważna jest jakość produktu, który będzie elementem łazienki, dlatego w Mexen dbamy o to, by nasze mydelniczki były najwyższej jakości. Sprawdź naszą ofertę polskich, jakościowych produktów!

Czytaj więcej
Filtruj Mydelniczki różowe złoto
więcej... mniej
Cena
29 - 160
od 29 do 160
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej
Odległość od ściany
więcej... mniej

Masz pytania?

Mydelniczki różowe złoto

Do jakiego wnętrza pasuje mydelniczka różowe złoto?

Mydelniczka różowe złoto to niezwykły element wystroju łazienki. Taki rodzaj produktów nie zawsze pasuje do każdej łazienki. Warto zatem poznać kategorie stylów, do których będą pasowały produkty koloru różowe złoto.

  • Kolor różowe złoto świetnie będzie wyglądać we wnętrzach w stylu glamour. Idealnie komponuje się z bielą, a błyszczący efekt doskonale wpisuje się w konwencję glamour.
  • Mydelniczka różowe złoto będzie również pasować do stylu industrialnego czy loftowego. To właśnie ten kolor może stanowić ciekawą alternatywę do miedzi, która jest jednym z elementów podstawowych tego rodzaju wnętrz.
  • Styl boho/eklektyczny daje duże pole do popisu. Możesz wybrać dowolny rodzaj akcesoriów, które będą grały z kolorystyką, która stanowi motyw przewodni. Postaw na materiał taki jak ceramika.

Jak widzisz, ten kolor ma szerokie zastosowanie. Możesz go użyć zarówno w stylu modernistycznym jak i klasycznym. Szukaj produktów, które mają jednakowy kolor lub materiał, z którego zostały wykonane i możesz je ze sobą łączyć. Wybierz produkty, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Mydelniczki różowe złoto

Mydelniczka różowe złoto — informacje podstawowe

Ceramika, którą posiadamy w ofercie, została przygotowana ze szczególną dbałością o wykonanie i jakość. Dbamy o to, aby materiał, którego używamy do produkcji, był najwyższej jakości. Nasze produkty przechodzą ścisłe kontrole jakości. Robimy to wszystko po to, żeby upewnić się, że brak na nich jest jakichkolwiek niedociągnięć. Wszystkie informacje takie jak dane techniczne czy powiązane produkty znajdziesz na naszej stronie. Jeżeli potrzebujesz innych informacji, nasz dział obsługi klienta służy pomocą! Odpowiemy na wszystkie pytania! Zapraszamy od kontaktu! Nie szukaj dalej! Mamy dla Ciebie idealne akcesoria do łazienki!