Obudowy 180cm

2
Filtruj (0) Sortowanie

Zdecydowałeś się na wykończenie wanny gotową obudową? Jeżeli chcesz, aby wszystkie elementy wyposażenia łazienki były spójne i prezentowały się nowocześnie, sięgnij po akcesoria od polskiego producenta Mexen. Stworzone według autorskich projektów, inspirowane światowymi trendami i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, zachwycą wszystkich miłośników minimalizmu.

Czytaj więcej
Filtruj Obudowy 180cm
więcej... mniej
Cena
98 - 299
od 98 do 299
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Długość
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Do wanien
więcej... mniej

Masz pytania?

Obudowy 180cm

Obudowa do wanny z tworzywa sztucznego od Mexen

Zastosowanie obudowy z tworzywa sztucznego to najszybszy sposób na uzyskanie efektownego wykończenia wanny. Jeżeli nie chcesz przepłacać i zabudowywać wanny kafelkami, wybierz mniej inwazyjną metodę i zapewnij sobie wygodne dojście do elementów armatury. Panele wannowe są łatwe w instalacji i demontażu, co jest szczególnie istotne w przypadku wyboru wanny z hydromasażem, która posiada skomplikowane mechanizmy sterujące. Niestety, im nowocześniejszy sprzęt, tym większe ryzyko awarii i usterek, dlatego warto stosować rozwiązania, które umożliwią wygodny dostęp do centrum sterowania. Decydując się na zabudowę z glazury będziesz musiał skuwać płytki za każdym razem, kiedy dojdzie do awarii. Gotowa obudowa może być z łatwością zdejmowana i ponownie nakładana bez obawy o uszkodzenie jej struktury. Poszczególne panele są zazwyczaj łączone na pióro i wpust, dlatego nie musisz używać żadnych narzędzi i zlecać montaż specjaliście.

Obudowy 180cm

Jaką obudowę do wanny wybrać?

Gotowe obudowy do wanny od Mexen są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, dlatego z łatwością znajdziesz produkt odpowiadający Twoim potrzebom. Możesz wybrać model uniwersalny lub regulowany dopasowany do wymiarów niestandardowej albo asymetrycznej wanny. Jeżeli chcesz zyskać pewność, że obudowa będzie kompatybilna z wybranym modelem wanny, możesz dobrać panele sugerowane przez producenta. Tworzywo sztuczne jest najbezpieczniejszym wyborem, niemniej na rynku znajdziesz obudowy wykonane także z innych materiałów, takich jak akryl czy konglomerat. Bez względu na to, które rozwiązanie wybierzesz, pamiętaj, że kwestią priorytetową jest odporność na działanie wilgoci i uszkodzenia mechaniczne. Nowoczesne plastikowe obudowy są bardzo wytrzymałe i zaprojektowane w taki sposób, aby pasowały do minimalistycznych wnętrz. Oprócz standardowych białych modeli w ofercie Mexen znajdziesz obudowy utrzymane w ciemnych kolorach oraz z delikatnymi wzorami. Wybierz model, który dopełni Twoją łazienkę i sprawi, że będzie prezentowała się elegancko i stylowo.