Rączki bidetowe grafitowe

1
Filtruj (0) Sortowanie

Kiedy instalacja klasycznego bidetu jest niemożliwa, na pomoc przychodzą kompaktowe rączki bidetowe. Podwyższenie standardu życia nie musi wiązać się z dużymi kosztami. Projektanci polskiego producenta Mexen, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyli serię innowacyjnych rączek bidetowych o oryginalnej kolorystyce. Biel, grafit, chrom, a może różowe złoto? Sprawdź nasze autorskie projekty i wybierz preferowane rozwiązanie łazienkowe polskiej produkcji!

Czytaj więcej
Filtruj Rączki bidetowe grafitowe
więcej... mniej
Cena
14 - 28
od 14 do 28
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Ilość funkcji
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej

Masz pytania?

Rączki bidetowe grafitowe

Bidetta do małej łazienki – nowocześnie i ekonomicznie

Rączka bidetowa to alternatywa dla sprzętu toaletowego, którego montażu wymusza wydzielenie specjalnej przestrzeni. Jeżeli nie możesz pozwolić sobie na instalację bidetu, bądź urządzasz łazienkę w stylu minimalistycznym i świadomie rezygnujesz z dodatkowych sanitariatów, bidetta to rozwiązanie dla Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne rączki w kolorze grafitowym przystosowane do montażu podtynkowego – dyskretne, niebywale stylowe i inspirowane najnowszymi trendami w branży łazienkowej. Ich obsługa opiera się na uruchomieniu kranu i przełączeniu strumienia na bidettę za pomocą przycisku umieszczonego na rączce natrysku. W odróżnieniu od standardowego bidetu rączka bidetowa może służyć celom innym niż higieniczne. Elastyczny wąż umożliwia swobodne manewrowanie urządzeniem, dzięki czemu z łatwością napełnisz wiadro z wodą czy umyjesz toaletę. Na szczególną uwagę zasługuje specjalna powłoka antybakteryjna, która ułatwia utrzymywanie urządzenia w czystości.

Rączki bidetowe grafitowe

Rączka bidetowa do łazienki – inwestycja, która się opłaci

Zaaranżowanie nowoczesnej łazienki nie musi być trudne i kosztowne. Nasi designerzy wiedzą, że współcześni klienci poszukują trwałych i ekonomicznych rozwiązań na lata, dlatego każdy projekt Mexen łączy w sobie walory użytkowe i wizualne. Grafitowe rączki bidetowe to produkty inspirowane wyposażeniem luksusowych łazienek hotelowych, niemniej ich cena pozostaje w zasięgu przeciętnego użytkownika. Chcemy, aby nasze akcesoria i urządzenia sanitarne wpisywały się w nowoczesne trendy, dlatego pozostajemy na bieżąco z nowinkami branżowymi. Jesteśmy przekonani, że rączki bidetowe będą za kilka lat standardowym elementem wyposażenia łazienki, dlatego już dziś tworzymy kolekcje, które zachęcą użytkowników do zmiany perspektywy. Sprawdź kategorie produktów dostępnych w naszym sklepie i wybierz bidettę dopasowaną do stylu Twojej łazienki i kolorystyki kranów lub armatury.