Ściągaczki grafitowe

Ściągaczka do wody to produkt, który po prostu musisz mieć w swojej łazience! Jest to narzędzie, dzięki któremu, czas sprzątania znacznie się skróci. Wystarczy po każdej kąpieli zebrać nadmiar wody z pokrytych nią powierzchni, by nie musieć później szorować osadu, który się zbiera. W Mexen wiemy, jak ważne jest to, żeby łazienka była funkcjonalna. Zdajemy sobie również sprawę z tego, jaki skład ma woda kranowa w Polsce — w końcu sami tu mieszkamy i tworzymy. Dlatego mamy dla Ciebie ściągaczki grafitowe. Koniec walki z kamieniem!

Czytaj więcej
Filtruj Ściągaczki grafitowe
więcej... mniej
Cena
43 - 60
od 43 do 60
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej
Mexen in Black
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Ściągaczki grafitowe

Zastosowanie ściągaczki grafitowej w łazience

Łazienka to specyficzne pomieszczenie. Narażone jest na działanie wilgoci. Para wodna, która osadza się na szklanych czy ceramicznych powierzchniach również stanowi problem. Najgorsze jednak są zacieki na kabinie prysznicowej. Kto nigdy nie spędził godzin, próbując je domyć, ten… pewnie ma ściągaczkę. Zapewne również, regularnie z niej korzysta. Regularność. To jest właśnie klucz do sukcesu. Pamiętaj, żeby uczulić domowników na to, żeby po każdej kąpieli, złapali ściągaczkę i zdjęli krople wody ze ścianek i drzwi prysznica. Możesz również używać ściągaczki do płytek. Po długiej, gorącej kąpieli w wannie, para wodna osadza się nie tylko na lustrze. Znajdziesz ją również na ścianach. Być może, masz płytki takiego koloru, że ciężko jest to dostrzec, ale zaufaj nam — ona tam jest. I, co gorsza, również tworzy zacieki. Ściągaczki możesz używać również do ściągania mgły wodnej z lustra, czy nawet mycia okien — oczywiście, nie tylko w łazience. Jak widzisz, ściągaczka jest szalenie przydatnym narzędziem w domu. Nie czekaj więc — wybierz model dla siebie.

Ściągaczki grafitowe

Wszystko, co musisz wiedzieć o ściągaczce grafitowej

Mexen to polska firma. Produkujemy armaturę łazienkową i akcesoria, które przydadzą Ci się w łazience. Każdy produkt to nasz pomysł. Nasi projektanci i konstruktorzy, to specjaliści, którzy działają w branży od lat. Co jednak szalenie istotne — nie spoczywają na laurach. Zdobywają nową wiedzę, analizują trendy, badają rynek. W swoich projektach łączą nowoczesne technologie z ponadczasowym designem. Gotowy projekt wysyłany jest do naszej fabryki. Tam przygotowujemy kilka prototypów ściągaczek grafitowych. Dopiero kiedy mamy pewność, że nasz produkt jest idealny i ściąga wodę bez problemu, ruszamy z produkcją na dużą skalę. Końcowy produkt jest jeszcze wielokrotnie sprawdzany, by finalnie trafić do naszego sklepu internetowego. Mamy dla Ciebie bogatą ofertę ściągaczek w różnych kolorach. Jedną z ciekawszych propozycji jest ściągaczka do wody w kolorze grafitowym. Będzie pasować do Twojej łazienki?