Stelaże podtynkowe do WC z przyciskiem czarnym

Jesteśmy polskim producentem armatury łazienkowej Mexen. Produkty, jakie znajdziesz w naszej ofercie, w tym i stelaże podtynkowe do WC są nowoczesne i zgodne z najnowszymi trendami. Dzięki rzetelności i odpowiednim materiałom są również trwałe i świetnie wykonane. Nie tylko je produkujemy, ale również sami projektujemy. Sprawia to, że nasze artykuły są wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju. Odpowiadają na potrzeby konsumentów oraz przykuwają oko! Jeśli masz w planach zakup stelażu, nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje.

Czytaj więcej
Filtruj Stelaże podtynkowe do WC z przyciskiem czarnym
więcej... mniej
Cena
453 - 471
od 453 do 471
Seria
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Przycisk w zestawie
więcej... mniej
Montaż przycisku
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Stelaże podtynkowe do WC z przyciskiem czarnym

Czym wyróżniają się stelaże podtynkowe do WC?

Stelaż podtynkowy do WC to często stosowane w łazienkach rozwiązanie. Pozwala przede wszystkim zyskać na przestronności. Cała konstrukcja jest niewidoczna. Jedynym elementem, który jest dostępny — jest przycisk. To rozwiązanie idealne zarówno do małych, jak i dużych łazienek. To, co również ma znaczenie, to większa higiena w łazience. Bakterie i brud nie gromadzą się na zbiorniku spłuczki — jest on zwyczajnie schowany. Dodatkowo, dzięki wiszącej misce, możliwe jest swobodne wyczyszczenie podłogi pod sedesem. Efekt końcowy jest naprawdę zadowalający. Niezależnie od tego, w jakim stylu zaprojektowana została Twoja łazienka — rozwiązanie to bez wątpienia się sprawdzi! Przy zakupie stelaża musisz jedynie pamiętać o wyborze odpowiedniego, jakościowego produktu, a także o jego prawidłowym montażu — w dużej mierze to od tego procesu zależą efekty końcowe. Należy postępować według naszych zaleceń umieszczonych w instrukcji. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Stelaże podtynkowe do WC z przyciskiem czarnym

Jaki stelaż podtynkowy wybrać? Czym się kierować?

Wybór stelaża podtynkowego, jak i każdego elementu armatury łazienkowej — nie jest wcale prosty. W grę wchodzi wiele istotnych danych technicznych. Zwróć uwagę przede wszystkim na jego wysokość, sposób obsługi spłuczki, ilość przycisków czy też pojemność spłuczki. Większość stelaży została wyposażona w pojemnik o pojemności 6 l. Najczęściej są one również wyposażone w dwa tryby spłukiwania — pełne 6 l i wariant oszczędniejszy, czyli 3 l. To najwygodniejsze rozwiązanie, umożliwiające dopasowanie pojemności do potrzeb użytkownika. Jak już wyżej wspomniano, stelaże podtynkowe stanowią niezwykle estetyczne i nowoczesne rozwiązanie. Warto dodatkowo zwrócić uwagę na jedyny widoczny element, czyli w tym przypadku przycisk. Czarny przycisk prezentuje się tajemniczo i nowocześnie. Idealnie odnajdzie się w Twojej łazience, jeśli posiadasz już elementy w tym właśnie kolorze. To jedna z wielu propozycji dostępnych w naszym sklepie — jeśli więc poszukujesz białego przycisku, złotego, chromowanego — znajdziesz je u nas!