Systemy wannowe podtynkowe 1-wyjściowe

Wannowe systemy podtynkowe w całości powstały w siedzibach naszej firmy, od pomysłu, który zrodził się w głowach naszych kreatywnych projektantów, przez produkcję, aż po sprzedaż i dystrybucję dzięki, którym mogą trafić do Twojej łazienki. Podtynkowe systemy wannowe 1-wyjściowe Mexen to higieniczne i wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie będziesz spędzać godzin na sprzątaniu pomieszczenia, w którym się kąpiesz. Szukasz idealnego wannowego systemu podtynkowego dla swojej łazienki? Wybierz jeden z tych, które mamy w naszej ofercie.

Czytaj więcej
Filtruj Systemy wannowe podtynkowe 1-wyjściowe
więcej... mniej
Cena
476 - 716
od 476 do 716
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Z termostatem
więcej... mniej
Bateria
więcej... mniej
Dysze boczne
więcej... mniej
Wylewka wannowa
więcej... mniej
Syfon z napełnianiem
więcej... mniej
Mexen in Black
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Systemy wannowe podtynkowe 1-wyjściowe

Wygoda przede wszystkim, czyli dlaczego wybrać systemy wannowe podtynkowe 1-wyjścowe?

Systemy podtynkowe od wielu lat królują w łazienkach na całym świecie. Zyskały dużą popularność również w Polsce - rok do roku na wykresach sprzedażowych notuje się wzrosty. Nic dziwnego! Jest to idealne rozwiązanie nie tylko ze względu na to, że zajmuje relatywnie niewiele miejsca. Co równie ważne, pomieszczenia, które zostały wyposażone w systemy podtynkowe dużo łatwiej utrzymać w czystości. Skomplikowane elementy, które zazwyczaj trudno doczyścić schowane są za kafelkami. Naścienna część wykonana jest z mosiądzu, który został pokryty chromową powierzchnią. Jest ona idealnie gładka, dzięki czemu pozostaje dłużej czysta. Jest ona również łatwa w utrzymaniu - wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką z detergentem, by przywrócić jej oryginalny blask. Szeroka gama kolorów wannowych systemów podtynkowych, które mamy w swojej ofercie, sprawia, że gwarantujemy, że znajdziesz idealny do swojej łazienki lub pokoju kąpielowego. Sprawdź jakie kolory i kształty mamy w naszym sklepie internetowym i wybierz idealny już dziś!

Systemy wannowe podtynkowe 1-wyjściowe

Jak zamontować systemy wannowe podtynkowe 1-wyjściowe?

Sam montaż jest szalenie prosty. Warto jednak pamiętać, że podłączenie systemu do źródła wody wymaga uprzedniego przygotowania instalacji hydraulicznej. Istotne jest, aby każdy system podtynkowy zaplanować już na etapie projektu, dzięki czemu zmniejsza ryzyko wystąpienia niechcianych komplikacji w trakcie realizacji prac remontowych. Dodatkowo uprzednie przygotowanie dokładnej lokalizacji wypustów instalacji hydraulicznej znacznie ułatwia aranżację wnętrza. Systemy wannowe 1-wyjściowe łatwo się montuje ze względu na to, że woda wypływa tylko z jednego źródła. Wystarczy podprowadzić ciepłą i zimną wodę, do której podłączysz baterię. Po sprawdzeniu szczelności rur i armatury należy zatynkować dziurę. Następnym krokiem jest wykończenie ściany (położenie płytek) i montaż natynkowej części systemu - baterii. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami, pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie!