Systemy wannowe podtynkowe kwadratowe

12
Filtruj (0) Sortowanie

Systemy wannowe podtynkowe to współczesny sposób na aranżację łazienki, zwłaszcza tej niewymiarowej, czyli małej. Co więcej, artykuł ten wyposażony w elementy o wyjątkowym kształcie, jakim jest czworokąt, odznacza się nie tylko dużą użytkowością, ale i wyjątkowym stylem. Ponadto, miejsce zaaranżowane w taki sposób staje się łatwe do porządkowania, a w przypadku łazienki ma to duże znaczenie. Zatem zobacz, co jako polski producent, firma Mexen oferujemy w zakresie produktów przeznaczonych do montażu w tej nietypowej przestrzeni.

Czytaj więcej
Filtruj Systemy wannowe podtynkowe kwadratowe
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Z termostatem
więcej... mniej
Bateria
więcej... mniej
Dysze boczne
więcej... mniej
Wylewka wannowa
więcej... mniej
Syfon z napełnianiem
więcej... mniej

Masz pytania?

Mexen Cube DR02 zestaw wannowo-prysznicowy podtynkowy z deszczownicą 30 cm, różowe złoto - 77503DR0230-60

Cena podstawowa 949,00 zł 25,61%
Cena 705,99 zł
Taniej o 243,01 zł
Dostępność: w magazynie
  • -25,61%
  • Nowy
  • Promocja

Najczęściej zadawane pytania

Czy produkty posiadają gwarancję?

Tak, nasze produkty posiadają gwarancję producenta. 

Jakie są koszty i czas wysyłki wybranego przeze mnie produktu?

Informacja na temat dostępnych sposobach i kosztach wysyłki, dostępna jest przy każdym z produktów. Natomiast wszystkie dostępne w sklepie metody dostawy oraz płatności dostępne są pod linkami: Metody dostawy oraz Metody płatności

Systemy wannowe podtynkowe kwadratowe – sposób montażu

Łazienka jest pomieszczeniem, które w wielu przypadkach wyróżnia się niewielkimi rozmiarami. Przez co staje się miejscem trudnym do aranżacji, wymagającym stosowania ciekawych i praktycznych rozwiązań. Dlatego jako polski producent artykułów łazienkowych takich jak baterie, brodziki czy wanny, stworzyliśmy zestaw wannowy podtynkowy. Należy wiedzieć, że wyróżnia się on na tle innych systemów łatwością montażu oraz doskonałymi możliwościami zamaskowania nieestetycznych części łazienki, takich jak – widoczna kanalizacja, odpływ czy miejsce styku rur. Dlatego warto zwrócić uwagę na nasz system wannowy podtynkowy kwadratowy, który został wzbogacony czworokątnymi elementami. Oznacza to, że poszczególne części tego zestawu mają prosty, geometryczny kształt. Dzięki temu jest to produkt elegancki i niezwykle wytworny. Przestrzeń wyposażona w taki rodzaj zestawu podtynkowego charakteryzuje się dobrym smakiem oraz dużą użytkowością. Zobacz, co dokładnie oferuje nasza strona internetowa i znajdź produkt idealny dla Ciebie.

Systemy wannowe podtynkowe kwadratowe – co musisz wiedzieć?

Systemy wannowe podtynkowe kwadratowe firmy Mexen odznaczają się starannym wykonaniem. Przede wszystkim jest to zasługa użytych materiałów, które cechuje wysoka odporność na ścieranie i działanie wody. Dzięki temu nasi klienci otrzymują trwałe oraz dobre gatunkowo produkty łazienkowe. Dodatkowo wyjątkowy design naszego zestawu podtynkowego w postaci elementów o kwadratowym kształcie sprawiają, że armatura ta doskonale odnajduje się w każdej łazience. Bez wątpienia taka forma nadaje przedmiotom tego typu nowoczesnego stylu. Natomiast poszczególne elementy takie jak bateria, deszczownica czy ramię prysznicowe są niezwykle funkcjonalne i spełniają wszelkie oczekiwania użytkowników. Kąpiel z armaturą łazienkową naszego projektu staje się przyjemnym i odprężającym doznaniem. Natomiast samo pomieszczenie nabiera luksusowego szyku oraz niecodziennego charakteru. System wannowy podtynkowy kwadratowy to doskonały sposób, aby uzyskać przestrzeń idealnie odpowiadającą indywidualnym potrzebom użytkowników i rewelacyjnie wpasowującą się w ich gusta.