Uchwyty prysznicowe złote

3
Filtruj (0) Sortowanie

Wygodny i funkcjonalny prysznic to nie tylko brodzik i panel, ale także drążek, słuchawka czy uchwyt prysznicowy. Ten ostatni element, choć jest niewielkich rozmiarów, pełni niezwykle ważną funkcję — chroni słuchawkę oraz pozwala nam ją odłożyć w dowolnym momencie podczas kąpieli. Jako firma Mexen jesteśmy polskim producentem armatury łazienkowej — sami projektujemy wszystkie nasze produkty, podążając za panującymi trendami i potrzebami klientów. Są one nowoczesne i świetnie wykonane.

Czytaj więcej
Filtruj Uchwyty prysznicowe złote
więcej... mniej
Cena
5 - 46
od 5 do 46
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej

Masz pytania?

nowoczesne złote uchwyty prysznicowe

Złote uchwyty prysznicowe z mosiądzu — właściwości

Mosiądz jest materiałem powszechnie wykorzystywanym do produkcji armatury łazienkowej. Oferowane przez nas złote uchwyty prysznicowe również wykonujemy z tego właśnie materiału. Posiadają różne kształty i rozmiary, w tym m.in. 45x45 mm czy 44x60 mm. Możesz umieścić je na dowolnej wysokości i dostosować do indywidualnych potrzeb. Mosiądz posiada szereg zalet. Oprócz tego, że jest podatny na obróbkę czy dobrze przewodzi ciepło, jest również wyjątkowo odporny na korozję i wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Co więcej, posiada właściwości antybakteryjne i hamuje rozwój mikroorganizmów, a w pomieszczeniu, jakim jest łazienka — ma to ogromne znaczenie. Mosiądz jest jednym z najpowszechniejszych stopów metali, a jego właściwości sprawiają, że wprost doskonale nadaje się do tworzenia produktów takich jak uchwyt punktowy ścienny, wanny, drążki i słuchawki prysznicowe oraz wszelkiego rodzaju akcesoria do wyposażenia łazienki.

uchwyt prysznicowy złoty

Złote uchwyty prysznicowe — do jakich łazienek?

Kolor złoty kojarzy się z luksusem i dobrobytem. Odnajduje się w minimalistycznych, nowoczesnych i klasycznych wnętrzach. Najczęściej łączony jest z kolorem białym, szarym lub czarnym, jednak świetnie komponuje się również z granatowym, szafirowym, grafitowym, ecru, a nawet czerwonym. Kabinę prysznicową możesz dopasować do umywalki, stawiając na złote elementy. Kolor ścian zależy wyłącznie od Twoich preferencji — złoty daje naprawdę wiele możliwości pod względem aranżacji! Nie musisz wcale ograniczać się do tradycyjnej bieli. Sprawdź koniecznie również inne kategorie w naszym sklepie, które obejmują przeróżne złote produkty, np. drążki czy słuchawki. Dodatkowo pamiętaj, że złoty uchwyt prysznicowy będzie się wyróżniać i przykuwać uwagę — nie możesz więc przesadzić z ilością barw czy wzorów, aby wnętrze nie było zbyt chaotyczne. Wybierz 2-4 konkretne kolory i trzymaj się ich — wówczas stworzysz naprawdę wyjątkową łazienkę! W razie wątpliwości co do konkretnych uchwytów skontaktuj się z nami.