Umywalki okrągłe

39
Filtruj (0) Sortowanie

Umywalka nablatowa nieustannie już od jakiegoś czasu rywalizuje o prymat z umywalką wpuszczoną w blat. W ofercie renomowanego, polskiego producenta armatury łazienkowej znajdziesz zarówno umywalki, w których znajduje się otwór na baterię lub bez niego. Baterie, które będziesz montować w swojej umywalce, powinny współgrać z nią pod względem rozmiaru, ale również kolorystyki. Zapoznaj się z naszą ofertą na umywalki okrągłe i wybierz produkt idealnie spełniający Twoje oczekiwania w najwyższej jakości, typowej dla Mexen!

Czytaj więcej
Filtruj Umywalki okrągłe
więcej... mniej
Cena
129 - 1073
od 129 do 1073
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Dłuższy bok
więcej... mniej
Krótszy bok
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Powierzchnia
więcej... mniej
Powłoka ochronna
więcej... mniej
Otwór na baterie
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Przelew
więcej... mniej

Masz pytania?

Polecane kategorie

okrągłe umywalki

Jakie umywalki nablatowe wybrać?

Umywalki okrągłe doskonale pasują do łazienki pełnej zaokrąglonych kątów. Taka umywalka nablatowa jest prosta w montażu, co jest dobrą wiadomością dla wszystkich, którzy pragną trochę oszczedzić. Co więcej, nie ma chyba na rynku takiej drugiej marki, gdzie niska cena nie ma wpływu na użyty materiał. Jesteśmy producentem ceramiki łazienkowej, który dostarcza umywalki wysokiej jakości, która koresponduje z atrakcyjną ceną. Jako producent, oferujemy też produkty zróżnicowane ze względu na kształt. Zdecyduj więc, czy chcesz postawić na produkty okrągłe, zamontowane na blacie czy też może skusisz się na inne modele. W naszym sklepie posiadamy zróżnicowane kategorie umywalek nablatowych, które cechują się nieco łatwiejszym montażem niż ma to miejsce w przypadku umywalek wpuszczanych. Umywalka nablatowa i umywalka miska Mexen to doskonałe propozycje do nowoczesnej łazienki!

umywalka okrągła

Postaw na kolor biały w Twojej łazience!Co jeszcze warto wiedzieć o umywalkach firmy Mexen?

Klikając na dany produkt możesz przeczytać dalsze informacje na jego temat. Wybierz odpowiedni model, który będzie pasował do reszty wyposażenia łazienki. Korzystając z opcji filtruj, przeglądaj popularne umywalki, posegregowane ze względu na szerokość. Umywalka owalna doskonale współgra z bielą i to właśnie w tym kolorze wybierana jest najczęściej - ze względu na pewną klasyczną łazienkową elegancję. Dostępne są oczywiście bardziej awangardowe modele o innej kolorystyce, jednak to biel nieustannie kojarzy się z czystością i świeżością. Dzięki takiemu rozwiązaniu, łazienka będzie wyglądać bardziej przytulnie, a przecież tak pragniesz się czuć w domu. Umywalka nablatowa w kolorze białym to wersja klasyczna, którą charakteryzuje niewygórowana cena. Jako producent dbamy o korzystny stosunek jakości to ceny naszych produktów. Ważne jest dla nas zadowolenie każdego klienta, kupującego nasze produkty, dlatego nasze okrągłe umywalki są doskonale wykonane i niezwykle estetyczne.